KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15618198
nr 1561 8198
Joël Mila
(1895-1985), Sverige
Akvarell, "Montmartre, Paris" Signerad. Bildmått: 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Joël Mila, ursprungligen Mattsson, svensk bildkonstnär född 1895, död 1985 .
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:20:04
4/9 19:05:20
500 kr
4/9 19:15:04
Joël Mila
Läs mer om Joël Mila